حریق مرگبار یک آپارتمان در شمال تهران

به گزارش وبلاگ بایجانی، سید جلال ملکی در گفت وگو با ایسنا، درباره جزئیات این خبر گفت: حوالی ساعت یک بامداد امروز وقوع یک مورد حادثه حریق در یک مجتمع مسکونی به سامانه 125 اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی آتش نشانان سه ایستگاه را به همراه تجهیزات و امکانات اطفای حریق به محل حادثه واقع در گلابدره، خیابان بوکان، میدان آبک اعزام کرد.

حریق مرگبار یک آپارتمان در شمال تهران

وی با اشاره به حضور آتش نشانان در محل حادثه گفت: با حضور عوامل آتش نشانی در محل مشاهده شد که حریق در یک واحد 100 متری واقع در طبقه سوم یک ساختمان پنج طبقه 10 واحدی اتفاق افتاده و شعله های آتش تمام این ساختمان را دربر گرفته و در حال سرایت به طبقات و واحدهای دیگر است. به همین دلیل نیز آتش نشانان همزمان با قطع جریان برق و گاز این ساختمان عملیات خود برای نجات و اطفای حریق را در دستورکار قرار دادند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه گروهی از آتش نشانان اقدام به جستجو در میان دود و شعله های آتش کردند، گفت: همزمان گروهی دیگر نیز در حال مهار و خاموش کردن آتش بودند. در این حین با پیکر سوخته مردی حدودا 22 ساله روبرو شدند که با تحویل این فرد به عوامل اورژانس مستقر در محل حادثه، معین شد که وی جان خود را از دست داده است.

ملکی با بیان اینکه آتش نشانان دقایقی بعد پیروز به مهار و پس از آن اطفای کامل حریق شدند، اظهارکرد: بعلاوه در جریان این حادثه آتش نشانان حدود 12 نفر را از میان دودی که طبقات این ساختمان را فراگرفته بود، خارج نموده و به محل امن انتقال دادند که در این میان یک خانم به دلیل شدت دود گرفتگی در اختیار عوامل اورژانس نهاده شد.

وی با بیان اینکه دلیل این حادثه از سوی کارشناسان سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران آنالیز و اعلام خواهد شد، گفت: آتش نشانان پس از ایمن سازی محل و تخلیه کامل دود به ماموریت خود پایان داده و با تحویل محل به عوامل انتظامی به ایستگاه های خود بازگشتند.

انتهای پیغام

منبع: گردشبان

به "حریق مرگبار یک آپارتمان در شمال تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حریق مرگبار یک آپارتمان در شمال تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید