حدادی: دخالت هایی در کمیسیون ورزشکاران شده است، اجازه بدهید خودمان تصمیم بگیریم

به گزارش وبلاگ بایجانی، عضو کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک گفت: کارمان در کمیسیون سخت است، چون انتخاب شدیم و هر اتفاقی بیفتد باید ما جوابگو باشیم.

حدادی: دخالت هایی در کمیسیون ورزشکاران شده است، اجازه بدهید خودمان تصمیم بگیریم

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ بایجانی، احسان حدادی در نشست کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک گفت: کار کمیته ملی المپیک بسیار زیاد است و مردم بسیار توقع دارند. بابت نتایج المپیک توکیو خدا قوت می گویم. صالحی امیری واقعاً ورزشکاران را دوست دارد. شما (صالحی امیری) بمانید و اگر این اتفاق بیفتد، امیدوارم با اقتدار چهار سال دیگر را سپری کنید.

وی ادامه داد: ما اینجا جمع شدیم تا از شما به عنوان صاحب خانه و پدر خانواده ابلاغ خود را بگیریم و واقعاً کار دشواری در پیش داریم. به نکته خوبی اشاره کردید، باید انسجام و همدلی باشد. امروز شاهد هستیم با وجود شما، آرامش خوبی بر ورزش حاکم شده است.

پرتابگر دیسک کشورمان تأکید کرد: می خواهیم در کمیسیون هم همین آرامش باشد و حاشیه نباشد و طوری نشود پس از چهار سال بهداد سلیمی با احسان حدادی وارد جنگ شده باشد. می خواهم ما 20 نفر مثل دوست کنار هم باشیم.

حدادی در خاتمه توضیح داد: در این چند روز اخیر دخالت هایی شده است و دوست نداریم دوباره اتفاق بیفتد. باید اجازه بدهند خود قهرمانان تصمیم بگیرند. همه ما به المپیک و بازی های آسیایی رفتیم. کارمان سخت است، چون انتخاب شدیم و هر اتفاقی بیفتد، باید ما جوابگو باشیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حدادی: دخالت هایی در کمیسیون ورزشکاران شده است، اجازه بدهید خودمان تصمیم بگیریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حدادی: دخالت هایی در کمیسیون ورزشکاران شده است، اجازه بدهید خودمان تصمیم بگیریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید