جونیور: قلبم را به درد آوردند اما دوباره به ایران برمی گردم!

به گزارش وبلاگ بایجانی، مهاجم برزیلی پس از فسخ قراردادش با پرسپولیس مطالبی را بیان نمود.

جونیور: قلبم را به درد آوردند اما دوباره به ایران برمی گردم!

به گزارش وبلاگ بایجانی، جونیور براندائو در گفت وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس به بعضی سوالات پاسخ داد و بعضی نکات مدنظرش را هم بیان نمود. جونیور درباره جدایی خود از جمع سرخپوشان و این سوال که چه صحبتی با طرفداران پرسپولیس دارید اظهار کرد: ابتدا باید از طرفداران پرسپولیس تشکر کنم به خاطر این زمانی که در ایران بودم. می دانم که آنها انتظار بیشتری از من داشتند. بخاطر مسائلی که وجود داشت نتوانستم آن طور که باید آنها را راضی کنم. با این وجود آنها خیلی با من مهربان بودند و هر موقع در خیابان من را می دیدند با احترام رفتار می کردند و سعی می کردند به من روحیه بدهند.

وقتی آمدم درگیری ذهنی خیلی زیادی داشتم

او ادامه داد: دوست داشتم شرح مختصری بدهم که چرا در ایران پیروز نبودم. وقتی آمدم درگیری ذهنی خیلی زیادی داشتم. به نظر می آمد که پرسپولیس تمایل زیادی به جذب من دارد و به همین خاطر با وجود همه مسائلم به ایران آمدم. سه روز قبل از اینکه به ایران بیایم فرزندم به جهان آمد. هر روز نگران او و مشغول صحبت با همسرم بودم. او مجبور بود بخاطر نبودن من یک تنه با مسائل زندگی کنار بیاید و ناراحتی های او خیلی روی روحیه من تاثیر می گذاشت.

زمانی دوباره به ایران بازخواهم گشت

جونیور در ادامه گفت: این حس را دارم که زمانی دوباره به ایران بازخواهم گشت و کاری می کنم که همه افرادی که حرف های ناجوانمردانه ای درباره من زدند پشیمان شوند. من واقعا از طرفداران پرسپولیس می خواهم که بازی های پرسپولیس را دنبال نمایند. من در سری آ یا ب برزیل بازی خواهم کرد و کیفیتم را نشان می دهم.

باشگاه لودوگورتس 1.5 میلیون یورو پول انتقال من را داد

مهاجم 24 ساله برزیلی گفت: الان که دارم می روم باید بگویم، در فصل 2018، در سری ب برزیل 9 گل در 18 بازی لیگ و همین طور 5 گل در جام حذفی زدم. بزرگترین انتقال سری ب برزیل در 10 سال اخیر بودم. باشگاه لودوگورتس 1.5 میلیون یورو پول انتقال من را داد و شما می دانید که باشگاه های اروپایی برای هر پولی که هزینه می نمایند برنامه دارند. قبل از اینکه به پرسپولیس بیایم در تیم گویاس در سری آ برزیل بازی می کردم. یعنی یکی از بهترین تیم های برزیل. نه در لیگ های استانی و نه لیگ سه یا دو کشورم بلکه سطح اول فوتبال برزیل.

این حرف ها واقعا قلب من را درد می آورد

او ادامه داد: از همان لحظه اولی که وارد بازی ها شدم به من اتهام زدند که او اصلا فوتبالیست نیست و شبیه یک پرنده فروش است. کجا او را پیدا نموده اند و یا او را با پولشویی آورده اند. این حرف ها واقعا قلب من را درد می آورد. طبیعی است که فوتبالیست با ذهنش بازی می نماید و من با این حرف ها نمی توانستم تمرکز لازم را داشته باشم. می گفتند که من حتی یک کنترل توپ ساده نمی توانم انجام دهم در حالی که قبل از اینکه به ایران بیایم در سری آ برزیل حضور داشتم.

او گفت: در خاتمه باید درباره قراردادم باید بگویم که من فقط با دریافت حقوق ماهیانه پرسپولیس را ترک می کنم. در صورتی که هر بازیکن دیگری بود می گفت حداقل 70-60 درصد پولم را بدهید تا بروم. این بخاطر این است که مدیربرنامه ها و خود من احترام زیادی برای پرسپولیس قائل هستیم. من یک بازیکن جوان هستم و این سال آخر فوتبال من نیست. من نمی خواهم فقط یک پول بادآورده بگیرم و به خاطر احترامی که برای پرسپولیس قائلم فقط حقوق ماهیانه ام را می گیرم. من ایران را با حس خوب و خاطره های خوب ترک می کنم. یک روز به ایران برمی گردم و آن افرادی که حملات ناجوانمردانه ای به من کردند یک روز از حرف های خود پشیمان می شوند. منتظر بازگشت من به لیگ ایران باشید و بازی هایم در ادامه فصل را ببینید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "جونیور: قلبم را به درد آوردند اما دوباره به ایران برمی گردم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جونیور: قلبم را به درد آوردند اما دوباره به ایران برمی گردم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید