جرج کلونی پیشنهاد 35 میلیون دلاری را رد کرد!

به گزارش وبلاگ بایجانی، جرج کلونی بازیگر و کارگردان سرشناس سینما پیشنهاد بازی در یک آگهی 35 میلیون دلاری را رد کرد، مبادا آرامشش لحظه ای از میان برود!

جرج کلونی پیشنهاد 35 میلیون دلاری را رد کرد!

به گزارش خبرآنلاین، جرج کلونی با بازی در طیف گسترده ای از فیلم های پیروز از یازده یار اوشن تا سیریانا و جاذبه در زمره ستاره های بی، چون و چرای سینما است.

او از پولسازترین و پردرآمدترین بازیگران است و با ثروت 500 میلیون دلاری انگار به پول بیشتر نیازی ندارد. شاید به همین علت پیشنهاد 35 میلیون دلاری برای یک روز کار را به راحتی رد نموده است.

کلونی که پردرآمدترین بازیگر دنیا در سال 2018 لقب گرفت، در گفتگویی با گاردین از رد پیشنهاد 35 میلیون دلاری حضور در تبلیغ یک شرکت هواپیمایی خبر داده است.

بازیگر بالا در آسمان در این باره گفت: برای حضور یک روزه در آگهی یکی از خطوط هوایی پیشنهادی 35 میلیون دلاری داشتم. این پیشنهاد را با همسرم در میان گذاشتم و به این نتیجه رسیدیم که ارزشش را ندارد.

جرج کلونی پیشنهاد 35 میلیون دلار برای یک روز کار را رد کرد!

او درباره علتش برای رد این پیشنهاد شرح داد: خط هوایی متعلق به کشوری بود که هر چند در زمره متحدان ماست، اما در آن دوران زیر سوال رفته بود. فکر کردم اگر قرار باشد حتی یک لحظه آرامشم را سلب کند، ارزشش را ندارد.

منبع: فرارو

به "جرج کلونی پیشنهاد 35 میلیون دلاری را رد کرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جرج کلونی پیشنهاد 35 میلیون دلاری را رد کرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید