ثبت نام آزمون استخدام بخش خصوصی شروع شد

به گزارش وبلاگ بایجانی، دبیر هفتمین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی از شروع ثبت نام هفتمین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی، ویژه سازمان ها و شرکت های صنعتی، تجاری و دانش بنیان کشور از امروز شنبه، 10 تیر اطلاع داد.

ثبت نام آزمون استخدام بخش خصوصی شروع شد

به گزارش ایسنا به نقل از دبیرخانه هفتمین آزمون استخدامی بخش خصوصی، حسام الدین ثقفی، دبیر هفتمین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی گفت: ثبت نام هفتمین آزمون استخدام بخش خصوصی برای بهره برداری از 21 هزار موقعیت شغلی در بیش از 5700 سازمان و شرکت صنعتی، تجاری و دانش بنیان از امروز شنبه، 10 تیر شروع شد که به مدت دو هفته ادامه دارد.

وی با بیان اینکه قرار است بیش از 5700 سازمان و شرکت صنعتی، تجاری و دانش بنیان نیروی انسانی موردنیاز خود را به وسیله این آزمون تامین نمایند، اضافه نمود: در این دوره از آزمون بیش از 21 هزار موقعیت شغلی وجود دارد و گستردگی و تنوع شغل های موجود به کارجویان قدرت انتخاب بیشتری می دهد.

هفتمین آزمون استخدام بخش خصوصی در 8 دسته شغلی و 245 عنوان شغلی برگزار می گردد و داوطلبان می توانند بر اساس تخصص، شایستگی، علاقه یا رشته دانشگاهی خود در یک یا دو دسته شغلی، از فرصت استخدام در یکی از 5700 سازمان و شرکت معتبر بخش خصوصی بهره مند شوند.

منبع: فرارو

به "ثبت نام آزمون استخدام بخش خصوصی شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام آزمون استخدام بخش خصوصی شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید