ترفند بیمارستان مشهور برای خالی کردن جیب مردم!

به گزارش وبلاگ بایجانی، به قول معروف ما چقدر ساده بودیم هر روز به لسان دکتر چشم می دوختیم، نگو که از اول قرار بود چند روزی این داستان به طول بینجامد! و بیمارستان محترم پول به جیب بزند!

ترفند بیمارستان مشهور برای خالی کردن جیب مردم!

احسان گل محمدی روزنامه نگار در یادداشتی نوشت: نمی توانم ادعا کنم این داستانی که قرار است بازگو کنم در جهان بی سابقه ست چرا که فردی جهان دیده نیستم اما به جرات می توانم بگویم حداقل در ایران با این اتفاق عجیب روبرو نشده بودم.

ماجرا از پنج شنبه عصر آغاز شد، به دلیل خون ریزی دکتر تجویز کرد تا بیمار ما برای تزریق در یک بیمارستان بستری گردد؛ به چندین بیمارستان مراجعه کردم و هیچ یک به بهانه نداشتن تخت خالی بستری نکردند.

در آخر به ناچار به یکی از بیمارستان های لاکچری تهران مراجعه کردیم، آنها گفتند برای بستری جهت دریافت 2 واحد خون باید حدودا 8 میلیون پرداخت کنید.

بیمار را به یه بیمارستان برای انجام عمل جراحی بردیم، دو واحد خون در روز اول تزریق شد[ بماند که چندین ساعت طول کشید تا کیسه های خون به بیمار وصل شد]، قرار شد آدینه دکتر، عمل جراحی را انجام دهد اما ظهر گفتند دکتر دیگری به نام دکتر .... مخالف عمل است و می گوید پر ریسک است و باید دو واحد دیگر خون تزریق گردد.

اینگونه بود که عمل به تعویق افتاد؛ شنبه شد دوباره آزمایش انجام شد این بار یک دکتر دیگر گفت که عمل پر ریسک است و باید خون تزریق گردد و عمل به یکشنبه موکول شد.

جالب اینکه خونی تزریق نشد؛ و در پاسخ به این سوال که مگر دلیل به تعویق افتادن عمل را کم خونی عنوان نکردید پس چرا خون تزریق نمی کنید کسی پاسخی نداشت.

عجیب اینکه در تمامی این روزها هیچ اعلام نشد که فردا عمل انجام نخواهد شد و بیمار را تا عصر ناشتا نگه می داشتند.

و ما زمانی فهمیدیم که کادر درمان ما را فیلم کردند که شب آخر سوپ ساده آوردند و دکتر بیهوشی بر بالین بیمار حاضر شد.

و به قول معروف ما چقدر ساده بودیم هر روز به لسان دکتر چشم می دوختیم، نگو که از اول قرار بود چند روزی این داستان به طول بینجامد! و بیمارستان محترم پول به جیب بزند!

[اسامی پزشکان و بیمارستان ها محفوظ است]

منبع: عصر ایران

به "ترفند بیمارستان مشهور برای خالی کردن جیب مردم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترفند بیمارستان مشهور برای خالی کردن جیب مردم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید