60 پلیس کنگره آمریکا مجروح شدند

به گزارش وبلاگ بایجانی، خبرنگاران : یک نماینده کنگره خبر داده که حدود 60 پلیس کنگره در جریان حادثه شب گذشته زخمی شده اند که حال یکی از آنان وخیم است.

60 پلیس کنگره آمریکا مجروح شدند

به گزارش وبلاگ بایجانی به نقل از فارس، یکی از خبر نگاران شبکه خبری ان بی سی با انتشار پیغامی به نقل از تیم رایان، نماینده دموکرات ایالت اوهایو در مجلس نمایندگان خبر داده که حدود 60 نیرو پلیس کنگره در جریان حادثه شب گذشته مجروح شده اند.

کِن دیلانیان در پیغام خود همچنین نوشت از میان این مجروحان 15 نفر به بیمارستان اعزام شده اند و حال یک نفر از آنان وخیم گزارش شده است.

وی در این پیغام نوشت: تیم رایان، نماینده کنگره به خبر نگاران گفته که حدود 60 مأمور پلیس کاپیتال (کنگره) زخمی شده اند، از جمله 15 نفر که در بیمارستان بستری شده و حال یک نفر نیز وخیم گزارش شده است. این نماینده گفت بسیاری از این مأموران با لوله های سر بی از ناحیه سر، ضربه دیده اند.

تیم رایان یکی از نمایندگان دموکراتی است که بعد از حمله آشوبگران به کنگره آمریکا خواهان استیضاح دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا شد.

چهارشنبه شب در حالی که جلسه مشترک کنگره آمریکا برای تأیید نهایی پیروزی جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری در جریان بود، عده ای از طرفداران ترامپ که در مقابل این ساختمان تجمع نموده بودند، به داخل آن یورش بردند.

در جریان این حمله 4 نفر کشته شده و 14 مأمور پلیس واشنگتن مجروج شدند. به گفته سخنگوی اداره پلیس پایتخت آمریکا تا کنون 52 در نفر از این مهاجمین بازداشت شده اند.

منبع: اقتصادنیوز

به "60 پلیس کنگره آمریکا مجروح شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "60 پلیس کنگره آمریکا مجروح شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید