گتوسو برای تمدید قراردادش با ناپولی به توافق رسید

به گزارش وبلاگ بایجانی، رضایت باشگاه ناپولی از عملکرد سرمربی این تیم سبب شده است که آنها تمدید قرارداد این مرد ایتالیایی را در دستور کار خود قرار دهند.

گتوسو برای تمدید قراردادش با ناپولی به توافق رسید

به گزارش وبلاگ بایجانی، نشریه گاتزتا دلواسپورت ایتالیا اعلام نمود که باشگاه ناپولی قرارداد سرمربی این تیم جنارو گتوسو را در کریسمس تمدید خواهد نمود.

قرارداد کنونی گتوسو با ناپولی در انتهای فصل جاری به انتها خواهد رسید اما عملکرد خوبی که این مرد 42 ساله در کمتر از یک سال حضورش در این تیم داشته، اورلیو دلورنتس مالک باشگاه ناپولی را مجاب نموده است که قرار داد هافبک سابق میلان را برای دو سال دیگر تمدید کند. در همین حال به موجب قرارداد جدید حقوق گتوسو به 1.9 میلیون یورو در سال افزایش پیدا خواهد نمود.

طرفین از مدتی قبل برای تمدید قرارداد فی مابین وارد مذاکره شده بودند اما وجود یکسری اختلافات باعث شد که فرایند مذاکرات طولانی گردد. اکنون موافقت دلورنتیس با کاهش بند فسخ مورد نظرش برای قرارداد گتوسو از 7 میلیون یورویی که او مدنظر داشت، سبب شده که دو طرف به توافق دست پیدا نمایند.

در ابتدا قرار بود که دو طرف در فصل بهار برای تمدید قرارداد مذاکره نمایند اما به درخواست باشگاه این اقدام زودتر انجام شد و در روزهای اخیر هم توافق های نهایی صورت گرفت. قرار است گتوسو در ماه کریسمس ناپولی تمدید قرارداد گتوسو را اعلام رسمی کند.

گتوسو که بعد از برکناری کارلو آنچلوتی در ماه دسامبر سال 2019 راهنمایی ناپولی را برعهده گرفت، در 35 بازی که سرمربی این تیم بوده به طور میانگین 1.83 امتیاز گرفته است. مهمترین دستاورد او در ناپولی غلبه بر یوونتوس در فینال جام حذفی ایتالیای فصل گذشته و کسب مقام قهرمانی این رقابت ها بوده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "گتوسو برای تمدید قراردادش با ناپولی به توافق رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گتوسو برای تمدید قراردادش با ناپولی به توافق رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید