پیروزی ایران در نیمه نخست، قزاقستان به مقدار کل جام گل خورد!

به گزارش وبلاگ بایجانی، تیم ملی فوتسال ایران که از ساعت 20:30 امروز دوشنبه در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی به مصاف قزاقستان رفته است، نیمه نخست این بازی را با نتیجه 2 بر صفر به سود ایران ‬به انتها رسید.

پیروزی ایران در نیمه نخست، قزاقستان به مقدار کل جام گل خورد!

در این مسابقه که در سالن شهر کاوناس لیتوانی شروع شد، مسلم اولادقباد (8) و احمد اسماعیل پور (15) برای ایران گلزنی کردند.

دقایق ابتدایی نیمه نخست این تیم قزاقستان بود که یک موقعیت خوب گلزنی به دست آورد و دروازه ایران را تهدید کرد اما رفته رفته ایران جلو کشید و صاحب چند فرصت برای گلزنی شد. همکاری مسلم اولادقباد که از ابتدا در ترکیب قرار داشت با سعید احمدعباسی در دقیقه 8 جواب داد و گل نخست ایران به ثمر رسید.

ایران بعد از این گل سعی در کنترل بازی و افزایش اختلاف گل ها داشت که این برنامه دقیقه 15 نتیجه داد؛ زمانی که احمد اسماعیل پور پاس بلند مهدی جاوید را به شکل زیبایی پشت مدافعان قزاقستان کنترل کرد و با دریبل هیگوئیتا دروازه بان حریف، گل دوم را به ثمر رساند.

قزاقها بعد از گل دوم جلوتر آمدند و با یاری هیگوئیتا که در بازی با پا تبحر دارد، دروازه ایران را تحت فشار بگذارند اما درخشش علیرضا صمیمی گلر ایران مانع گلزنی حریف شد. قزاقستان حتی در دقیقه 18 تیرک دروازه ایران را به لرزه درآورد اما توپشان به گل نرسید.

به این ترتیب نیمه نخست با رجحان دو گله ایران به سرانجام رسید تا قزاقستان که از مرحله گروهی تا یک چهارم تنها دو گل دریافت نموده بود، به مقدار تعداد گل های خورده اش در این جام، دروازه اش را باز شده ببیند.

ایران در صورت پیروزی در این مسابقه و راهیابی به مرحله نیمه نهایی با تیم پرتغال ملاقات می نماید.

منبع: خبرگزاری مهر

به "پیروزی ایران در نیمه نخست، قزاقستان به مقدار کل جام گل خورد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیروزی ایران در نیمه نخست، قزاقستان به مقدار کل جام گل خورد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید