ورزش، راهی برای مقابله با آسیب های اجتماعی

به گزارش وبلاگ بایجانی، خبرگزاری خبرنگاران- شب گذشته، احمد وحیدی با حضور در مسابقات مینی فوتبال جام رمضان (یادواره شهید ابراهیم هادی) در منطقه 12 بر اهمیت ورزش به عنوان راهی برای مقابله با آسیب های اجتماعی تأکید کرد.

ورزش، راهی برای مقابله با آسیب های اجتماعی

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 12، شامگاه دوشنبه، 22 فروردین، برابر با دهم ماه مبارک رمضان، مرحله گروهی مسابقات مینی فوتبال جام رمضان (یادواره شهید ابراهیم هادی) با حضور سرزده احمد وحیدی، وزیر کشور در زمین چمن مصنوعی شوش شروع به کار کرد.

وحیدی در این برنامه ضمن ملاقات با بازیکنان شرکت کننده از برگزاری این گونه برنامه های ورزشی که موجب استقبال بالای نوجوانان و جوانان محلات کم برخوردار و آسیب خیز نظیر شوش و هرندی شده، ابراز خرسندی کرد و توسعه ورزش را راهی برای مقابله با آسیب های اجتماعی دانست.

بر اساس این گزارش، مسابقات ورزشی منطقه 12 در قالب جام رمضان همه روزه پس از افطار برای همه رده های سنی شهروندان در حال برگزاری است که در همین چارچوب مسابقات فوتبال جام رمضان (یادواره شهید ابراهیم هادی) نیز با حضور 24 تیم از محلات هرندی، شوش، تختی و در قالب شش گروه شروع شده و مرحله گروهی این بازی ها، شب گذشته از ساعت 21 تا 24 برگزار گردید.

لازم به ذکر است این مسابقات در رشته های مختلف ورزشی شامل فوتبال، فوتسال، والیبال، بسکتبال، بدمینتون و تنیس روی میز در سطح محلات 14گانه منطقه برگزار می گردد؛ بعلاوه شهرداری منطقه 12 در نظر دارد، جشنواره ورزشی و تفریحی رمضان را در بوستان شهر با بیش 20 غرفه ورزشی به اجرا درآورد که این جشنواره در هفته انتهای ماه رمضان با هدف ایجاد روحیه و نشاط و افزایش آمادگی جسمانی شهروندان شروع می گردد و با برگزاری جشن بزرگ عید فطر به انتها خواهد رسید.

منبع: خبرگزاری آریا

به "ورزش، راهی برای مقابله با آسیب های اجتماعی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورزش، راهی برای مقابله با آسیب های اجتماعی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید