مردان مشهوری که در سن کم پدر شدند

به گزارش وبلاگ بایجانی، در حالی که این روز ها پدران سلبریتی ای همانند رابرت دنیرو و آل پاچینو با بچه دار شدن دیر هنگام خود بسیار خبرساز شده اند، مردان مشهور زیادی هم بوده اند که در نوجوانی یا زمانی که تازه پا به دهه 20 زندگی خود گذاشته بودند، برای نخستین بار طعم پدر شدن را چشیدند.

مردان مشهوری که در سن کم پدر شدند

لیل وین

به گزارش روزیاتو، لیل وین وقتی از شریک عاطفی دوران دبیرستانش، تونیا جانسون صاحب یک دختر شد، تنها 16 سال داشت.

رجنای کارتر، بزرگ ترین فرزند لین وین و تنها دختر او که حالا 25 سال دارد، به کار بازیگری مشغول است. او بیش از 7 میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد.

لیل وین و تونیا جانسون در سال 2004 با یکدیگر ازدواج کردند، اما زندگی مشترک آن ها در سال 2006 به انتها رسید. این تنها ازدواج لیل وین بوده است، اما او بعد از آن از روابط بعدی خود صاحب 3 فرزند دیگر نیز شد.

مشین گان کلی

مشین گان کلی حالا یک دختر نوجوان دارد که وقتی خود و شریک عاطفی سابقش، اِما کانن 18 سال داشتند، به جهان آمد.

او دخترش کاسی کولسن بیکر را که حالا 13 سال دارد بار ها به همراه خود به مراسم های فرش قرمز آورده است.

اطلاعات زیادی از مادر کاسی موجود نیست و او بعد از جدایی اش از مشین گان کلی از کانون توجه عمومی دوری نموده است. با این حال، در سال 2013، مشین گان کلی در پستی اینستاگرامی روز مادر را به او تبریک گفت و او را برترین مادری توصیف کرد که از نزدیک می شناسد.

لبران جیمز

لبران جیمز وقتی از شریک عاطفی دوران دبیرستانش، سوانا برینسون صاحب یک پسر به نام برونی شد، 19 ساله بود. این زوج بعداً صاحب 2 فرزند دیگر نیز شدند.

فرزند دوم جیمز، پسری به نام برایس در سال 2007 به دنیا آمد. علیرغم دشواری های بچه دار شدن در سنین پایین، رابطه عاشقانه جیمز و برینسون ادامه یافت و آن ها در سال 2013 با یکدیگر ازدواج کردند و پس از آن در سال 2014 صاحب فرزند سوم خود، دختری به نام ژوری شدند.

هر دو پسر جیمز، برونی و برایس خود حالا بسکتبالیست هستند.

دیوید بکهام

علیرغم آنکه آن موقع هم دیوید و هم ویکتوریا در دوران اوج فعالیت حرفه ای خود قرار داشتند و زندگی شلوغی را سپری می کردند، به گفته دیوید، او همواره دلش می خواست زود پدر گردد.

دیوید در مصاحبه ای در اینباره گفته: مسلم است که من و ویکتوریا خیلی زود صاحب بروکلین شدیم. ولی من همواره همین را می خواستم، چون می خواستم بچه هایم هم در مسیر حرفه ام کنارم باشند، در همه فراز و نشیب های آن. همواره همین را می خواستم.

او بعلاوه گفت: و فکر می کنم وقتی بچه داشته باشید زودتر به پختگی می رسید. چیز های مهم تری در زندگی خود برای نگرانی دارید تا نگرانی های روزمره و همه زندگی تان می گردد بچه هایتان. فکر می کنم این همان چیزی است که با پدر شدن یاد می گیرید، اهمیت تان برای خودتان کمتر می گردد و همه هم و غم تان می گردد بچه هایتان.

علاوه بر بروکلین که حالا 24 سال دارد، دیوید و ویکتوریا صاحب 3 فرزند دیگر هم شدند: رومئو جیمز 20 ساله، کروز 18 ساله و هارپر سون 11 ساله.

ویل اسمیت

ویل اسمیت در 24 سالگی از همسر سابقش، شری زامپینو صاحب اولین فرزند خود شد.

اسمیت و زامپینو در سال 1992 با یکدیگر ازدواج کردند، اما در سال 1995 به زندگی مشترک خود انتها دادند. اسمیت بعداً در سال 1997 با جیدا پینکت اسمیت ازدواج کرد که از او نیز صاحب یک پسر به نام جیدن و یک دختر به نام ویلو شد.

اولین فرزند اسمیت که پسری به نام تری است، حالا 30 سال دارد و حضور پررنگی در زندگی پدرش دارد، گرچه نسبت به خواهر و برادر ناتنی خود از معروفیت کمتری برخوردار است.

لویی تاملینسون

لویی تاملینسون هم نخستین بار در 24 سالگی پدر شد.

او از شریک عاطفی سابق خود، استایلیستی به نام برایانا جانگورت، صاحب پسری به نام فردی راین شد که حالا 6 سال دارد.

گرچه تاملینسون رابطه خود با پسرش را عمدتاً دور از انظار عمومی نگه می دارد، اما به گفته خودش، تمام سعیش را می نماید که تا حد امکان پیش او باشد.

منبع: فرارو

به "مردان مشهوری که در سن کم پدر شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مردان مشهوری که در سن کم پدر شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید