قاتل فراری در پاوه دستگیر شد

به گزارش وبلاگ بایجانی، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری یک قاتل فراری مسلح در شهرستان پاوه و در کمتر از 72 ساعت پس از ارتکاب قتل اطلاع داد.

قاتل فراری در پاوه دستگیر شد

به گزارش وبلاگ بایجانی به نقل از ایرنا، سرهنگ محمدرضا آمویی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه دوشنبه 18 آذر در جمع وبلاگ بایجانی گفت: پس از وقوع یک فقره تیراندازی منجر به قتل در یکی از روستاهای اطراف پاوه، ماموران به سرعت در محل حاضر شدند.

وی ادامه داد: در آنالیز های پلیس تعیین شد مردی 56 ساله توسط یکی از آشنایان خود از ناحیه قفسه سینه مورد اصابت سلاح شکاری برنو قرار گرفته و جان خود را از دست داده و فرد قاتل نیز متوای شده است.

سرهنگ آمویی توضیح داد: ماموران انتظامی پاوه تحقیقات گسترده خود را برای دستگیری قاتل متواری شروع و در کمتر از 72 ساعت پس از وقوع قتل پیروز به ردیابی وی در کوه ها و نقاط صعب العبور پاوه شدند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه ادامه داد: پس از کشف محل اختفای قاتل فراری، ماموران پس از هماهنگی با مقام قضائی و در عملیاتی منسجم پیروز به دستگیری این شخص و کشف یک قبضه سلاح و 52 عدد فشنگ شدند.

وی اعلام کرد: فرد دستگیر شده در بازپرسی های ابتدایی به ارتکاب قتل اعتراف و انگیزه خود را از این کار اختلافات خانوادگی و پس از مشاجره لفظی با مقتول عنوان نمود.

سرهنگ آمویی در انتها با توصیه به شهروندان برای خویشتن داری در هنگام عصبانیت، از آمادگی مراکز مشاوره مستقر در معاونت اجتماعی کرمانشاه و کلانتری های سطح استان برای ارائه هرگونه خدمات مشاوره ای به عموم شهروندان اطلاع داد.

منبع: همشهری آنلاین

به "قاتل فراری در پاوه دستگیر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قاتل فراری در پاوه دستگیر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید