عبادی: سطح مسابقات قهرمانی آسیا بسیار بالا است، کشور ها به اهمیت کامپوند پی بردند

به گزارش وبلاگ بایجانی، ملی پوش سابق تیم کامپوند کشورمان گفت: با توجه به حضور کامپوند در 2 دوره قبلی بازی های آسیایی، کشور ها به اهمیت این رشته پی بردند و در این رشته سرمایه گذاری بیشتری کردند.

عبادی: سطح مسابقات قهرمانی آسیا بسیار بالا است، کشور ها به اهمیت کامپوند پی بردند

اسماعیل عبادی ملی پوش سابق تیر و کمان کشورمان در گفت و گو با، در مورد نتایج تیم ملی کامپوند در مسابقات آسیایی تایلند گفت: مسابقات آسیایی، مسابقات چندان آسانی نیست و تمامی تیم ها با قدرت در این مسابقات حاضر می شوند و کوشش می نمایند تا بهترین نتیجه را بگیرند. تیم ملی ما نیز تمام کوششش را کرد، اما سطح مسابقات قهرمانی آسیا بسیار بالا است و در چنین مسابقاتی به راحتی نمی توان نتیجه گرفت.

عبادی اضافه نمود: با توجه به حضور کامپوند در 2 دوره قبلی بازی های آسیایی، کشور ها به اهمیت این رشته پی بردند و در این رشته سرمایه گذاری بیشتری کردند. همین موضوع باعث شده تا رقابت در کامپوند بیشتر گردد و تیم ملی ما که همواره جز قدرت های کامپوند بوده، برای تکرار موفقیت های گذشته کار سخت تری داشته باشد؛ بنابراین ما هم باید بیشتر کار کنیم تا از حریفان عقب نمانیم.

ملی پوش سابق تیم کامپوند کشورمان گفت: برای بازگشت کامپوند ایران به قدرت گذشته و کسب مدال در میادین جهانی، باید هزینه کنیم. ورزش تیر و کمان به ویژه کامپوند شرایطی متفاوت تر از سایر رشته ها دارد و برای این که بتوانیم در میادین جهانی حرفی برای گفتن داشته باشیم، باید سرمایه گذاری مناسبی انجام گردد و بازیکنان بتوانند در مسابقات متعدد بین المللی شرکت نمایند تا ضمن کسب تجربه، با آمادگی کامل به مسابقات اعزام شوند.

او در ادامه گفت: کامپوند رشته پر هزینه ای است و مسلما اگر بازیکنان تجهیزات لازم را در اختیار داشته باشند و دغدغه ای برای تامین هزینه ها و تجهیزاتشان نداشته باشند، با آمادگی بهتری می توانند در اردو ها و مسابقات حاضر شوند.

عبادی درباره سفرش به شهر میانه که چندی پیش به دلیل زلزله دچار خسارت شد گفت: اصالتا میانه ای هستم و با بعضی از همکارانم به این شهر سفر کردیم و مسائل را از نزدییک دیدیم. قصد داریم برای یاری به هموطنانی که در زلزله آسیب دیدند در حد توان یاری جمع آوری کنیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "عبادی: سطح مسابقات قهرمانی آسیا بسیار بالا است، کشور ها به اهمیت کامپوند پی بردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عبادی: سطح مسابقات قهرمانی آسیا بسیار بالا است، کشور ها به اهمیت کامپوند پی بردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید