عابدزاده در رادار باشگاه استقلال؟

به گزارش وبلاگ بایجانی، بلافاصله پس از عنوان شدن نام علیرضا بیرانوند به عنوان گزینه دروازه بانی تیم استقلال در هفته های گذشته نام یک دروازه بان برای حضور در تیم پرسپولیس مطرح شد.

عابدزاده در رادار باشگاه استقلال؟

احمدرضا عابدزاده دروازه بان سال های دور استقلال که پس از سه فصل بازی برای آبی پوشان تهرانی با یک دوره مصدومیت کوتاه به پرسپولیس رفت و سپس به اسطورۀ این باشگاه نیز تبدیل شد چندی قبل بلافاصله پس از مطرح شدن نام علیرضا بیرانوند برای جدایی از پرسپولیس با انتشار تصویری از فرزندش که او هم دروازه بانی می نماید به شکل غیر مستقیم امیر عابدزاده را به یحیی گل محمدی پیشنهاد کرد.

اما بازگشت علیرضا بیرانوند پای میز مذاکره با رضا درویش و تمدید قراردادش با پرسپولیس مسیر حضور احتمالی حضور امیر عابدزاده در این تیم را مسدود کرد تا آرزو های پدر (احمدرضا) برای پسر (امیر) محقق نشود.

با توجه به زمینه و علاقمندی قدیمی احمدرضا عابدزاده به استقلال در سال های دور و زمانی که از تیم ژاندارمری تهران به استقلال پیوست حالا این امید را برای پدر امیر عابدزاده ایجاد نموده که شاید بتواند از این طریق پسرش را به یکی از دو تیم مطرح مرکز برساند.

افراد نزدیک به تیم استقلال در این باره خبر دادند ظاهراً تماس هایی بین عابدزاده و نکونام برقرار و این موضوع به شکل محبت آمیز مطرح شده که امیر به استقلال بیاید و جای حسین حسینی را پر کند. موضوعی که بعضی مدیران استقلال در صحبت با خبر ورزشی آن را تأیید نکردند، اما تکذیب هم نشد!

این دو دروازه بان در اردو های سال های اخیر تیم ملی نیز کنار یکدیگر بودند و در جام جهانی 2022 قطر در تمرینات تیم کیروش کنار هم حضور داشتند از این رو با خلقیات یکدیگر نیز به خوبی آشنا هستند و بعید نیست این اتفاق ظرف امروز و فردا رخ بدهد که امیر عابدزاده به استقلال بیاید. گرچه صحبت هایی نیز در رابطه با بازگشت حسین حسینی به استقلال مطرح شده و این دروازه بان هم روز شنبه با حضور در کمپ حجازی با نکونام صحبت کرد.

منبع: خبرورزشی

منبع: فرارو

به "عابدزاده در رادار باشگاه استقلال؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عابدزاده در رادار باشگاه استقلال؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید