شکایت از نامزد سابق بعد از مرگ تلخ دختر جوان ، رفتار غیراخلاقی باعث مرگ مشکوک شد؟

به گزارش وبلاگ بایجانی، خانواده دختر جوانی که به طرز مشکوکی در محل کارش فوت نموده است، از نامزد سابق او شکایت کردند.

شکایت از نامزد سابق بعد از مرگ تلخ دختر جوان ، رفتار غیراخلاقی باعث مرگ مشکوک شد؟

به گزارش وبلاگ بایجانی، 23 دی ماه سال جاری مرگ مشکوک دختر جوانی در محل کارش به بازپرس وحید ناصری اعلام شد. در پی اعلام این خبر، تیم جنایی راهی محل شده و با جسد دختر 30 ساله در حالی که اندازه زیادی قرص در اطرافش بود، روبرو شدند.

جسد به دستور بازپرس جنایی برای تعیین شدن دلیل مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد. از سویی در آنالیز های اولیه خانواده المیرا از خواستگار سابق دخترشان شکایت نموده و مدعی شدند که او عامل مرگ دخترشان است.

مادر المیرا در تحقیقات گفت: مدتی قبل پسر جوانی به نام حامد به خواستگاری دخترم آمد و برای اینکه بیشتر با هم آشنا شوند نامزد کردند اما پس از مدتی دخترم متوجه شد که حامد با شخص دیگری در ارتباط است و در نهایت به او پاسخ منفی داد.

او ادامه داد: بعد از چند وقت، یکی از همکاران دخترم به خواستگاری او آمد و المیرا که از بهزاد خوشش آمده بود به او پاسخ مثبت داد. اما هنوز چند هفته ای از خواستگاری نگذشته بود که متوجه برخوردها و رفتارهای سرد بهزاد شدیم.

مادر المیرا اظهار کرد: در نهایت فهمیدیم که حامد عکس های خصوصی المیرا را نه تنها برای بهزاد بلکه برای فامیل و دوست و آشنایان ارسال نموده است. دخترم وقتی از این ماجرا باخبر شد از شدت ناراحتی تا صبح نخوابید. صبح روز بعد هم با ناراحتی به محل کارش رفت اما چند ساعت بعد به ما خبر دادند که او فوت نموده است. ما حامد را در مرگ دخترم مقصر می دانیم و از او شکایت داریم.

به دنبال شکایت خانواده دختر جوان، بازپرس شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران دستور احضار حامد و تحقیقات از او را صادر کرد.

منبع: همشهری آنلاین

به "شکایت از نامزد سابق بعد از مرگ تلخ دختر جوان ، رفتار غیراخلاقی باعث مرگ مشکوک شد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکایت از نامزد سابق بعد از مرگ تلخ دختر جوان ، رفتار غیراخلاقی باعث مرگ مشکوک شد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید