سایت ثبت اعتراض به معیشت فعال شد

به گزارش وبلاگ بایجانی، سخنگوی طرح معیشت از فعال شدن سامانه ثبت اعتراض اطلاع داد و گفت: واحد USSD موظف به ارسال پیامک برای همه افراد بوده و ممکن است در موارد خاص سیستم کال سنتر تماس گرفته و برای افراد کد رهگیری را بخواند.

سایت ثبت اعتراض به معیشت فعال شد

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ بایجانی، حسین میرزایی سخنگوی طرح معیشت در پاسخ به این سوال که بعضی شهروندان از چند روز پیش اعتراض خود را به وسیله کد دستوری ثبت کردند، اما کد رهگیری برای آن ها پیامک نشده است، گفت: سامانه مرتب آنالیز می گردد و ارسال پیامک فقط برای سرپرستان خانوار مجاز است. تاکنون درصد زیادی از پیامک ها ارسال شده است.

سخنگوی طرح معیشت، با بیان اینکه کمتر از 4 میلیون سرپرست خانوار درخواست طرح معیشتی ثبت کردند مطرح کرد: مابقی یا سرپرست نبودند یا درخواست تکراری ثبت شده است. سامانه مکرر پیامک ارسال می نماید؛ یکی از دلایل عدم ارسال پیامک این است که احتمالا گوشی افراد خاموش بوده یا آنتن ندارد همچنین در ارسال پیامک گروهی و انبوه تا زمانی که همه پیامک ها گزارش تحویل دریافت نکند سامانه پیامک را مجدد ارسال می نماید.

وی تاکید نمود: واحد USSD موظف به ارسال پیامک برای همه افراد بوده و ممکن است در موارد خاص سیستم کال سنتر تماس گرفته و برای افراد کد رهگیری را می خواند.

میرزایی اضافه کرد: افرادی که ثبت نام کردند و کد رهگیری برای آن ها پیامک شده است می توانند در سایت مربوطه اعتراض خود را ثبت نمایند در حال حاضر سایت Hemayat.mcls.gov.ir آغاز به کار نموده و افراد می توانند اطلاعات مورد احتیاج را ثبت نمایند.

وی تاکید نمود: واحد USSD موظف به ارسال پیامک برای همه افراد بوده و ممکن است در موارد خاص تماس گرفته بگردد و برای افراد کد رهگیری را بخوانند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "سایت ثبت اعتراض به معیشت فعال شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سایت ثبت اعتراض به معیشت فعال شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید