ساعت اپل سفارش دهید، چاه بازکن توالت دریافت کنید

به گزارش وبلاگ بایجانی، یک شهروند بریتانیایی پس از مدت ها پس انداز توانسته بود پول کافی برای خرید یک اپل واچ را ذخیره کند، از سایت فروش آمازون یک ساعت اپل خرید، ولی در نهایت یک چاه بازکن توالت تحویل گرفت.

ساعت اپل سفارش دهید، چاه بازکن توالت دریافت کنید

به گزارش، تصور کنید ماه ها دوست داشتید که یک ساعت اپل داشته باشید و برای داشتنش ماه ها پس انداز نموده باشید و بالاخره با رسیدن بلک فرایدی، یک ساعت اپل در سایت آمازون سفارش دهید، ولی به جایش یک چاه بازکن توالت تحویل بگیرید. اگر چه تصور چنین حالتی هم ممکن است شما را عصبانی کند، ولی این دقیقا همان اتفاقی است که برای یک شهروند بریتانیایی رخ داد.

جان بروان شهروند بریتانیایی ساکن لندن که پس از مدت ها پس انداز توانسته بود پول کافی برای خرید یک اپل واچ را ذخیره کند، آدینه هفته گذشته و همزمان با تخفیف های بلک فرایدی، از سایت فروش آمازون یک ساعت اپل به قیمت 387 دلار خرید، ولی اتفاقی که در نهایت افتاد این بود که او یک چاه بازکن توالت تحویل گرفت.

براون در این باره گفت: قبل از کریسمس بود و من از مدت ها پیش دلم می خواست یک ساعت اپل داشته باشم. منتظر بلک فرایدی شدم و این یک کار حساب شده بود. در محل کارم بسته پستی را دریافت کردم، ولی زمانی که آن را در حضور کارمندان بخش امنیت محل کارم باز کردم، آنجا از خنده روده بر شدند، اما من به شدت عصبانی بودم، ولی سعی می کردم عصبانیتم را پنهان کنم، زیرا که بسیار ناراحت بودم.

جان براون به فاکس نیوز گفت که این اتفاق یک اشتباه بسیار بزرگ است و اون هنوز نتوانسته آن را باور کند. اگر چه آمازون به این شهروند بریتانیایی خبر داد که اشتباهی در زمینه تحویل اجرا شده، ولی خبر بدتر آن بود که رنگ و مدل مورد علاقه او نیز کاملا به فروش رفته و تمام شده است.

او گفت: سعی کردم دوباره ساعت مورد علاقه ام را بخرم، اما تمام شده بود این موضوع به شدت مرا عصبانی کرد. این اصلا خوب نیست و همه برنامه هایم برای خرید ساعت اپل خراب شد.

منبع: العربیه

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "ساعت اپل سفارش دهید، چاه بازکن توالت دریافت کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساعت اپل سفارش دهید، چاه بازکن توالت دریافت کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید