رسمی: کریم بنزما از جمع کهکشانی ها جدا شد

به گزارش وبلاگ بایجانی، کریم بنزما، ستاره مسلمان فرانسوی رئال مادرید، پس از 14 سال تصمیم گرفت که به دوران حضورش در این باشگاه خاتمه دهد.

رسمی: کریم بنزما از جمع کهکشانی ها جدا شد

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ بایجانی، قرارداد بنزما با رئال مادرید در سرانجام فصل جاری به اتمام می رسد و با این که تصور می شد قرارداد او یک سال دیگر تمدید گردد اما این بازیکن تصمیم متفاوتی گرفت.

پیشنهاد ارائه شده از سوی باشگاه عربستانی الاتحاد با دستمزد سالانه 200 میلیون یورو و قرارداد دو ساله باعث شد که نظر این مهاجم فرانسوی تغییر کند و تصمیم به ترک رئال مادرید بگیرد.

فوت مرکاتو مدعی شده که این بازیکن روز پنجشنبه در جلسه با کارلو آنچلوتی به او گفته بود که قصد جدایی دارد و بعلاوه به یکی از هم تیمی های فرانسوی که رابطه نزدیکی با او دارد گفته که چطور می توان پیشنهاد 400 میلیون یورویی را رد کرد؟

باشگاه رئال مادرید میخواهد مراسمی برای ادای احترام و وداع با بنزما برگزار کند. این مراسم روز سه شنبه در مجموعه رئال مادرید و با حضور فلورنتینو پرز، رییس این باشگاه، برگزار خواهد شد.

باشگاه رئال مادرید با انتشار پستی در صفحاتش در شبکه های اجتماعی و بعلاوه انتشار بیانیه ای به صورت رسمی خبر جدایی این بازیکن در سرانجام فصل جاری را تایید کرد.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "رسمی: کریم بنزما از جمع کهکشانی ها جدا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رسمی: کریم بنزما از جمع کهکشانی ها جدا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید