حمله به گالری ویتوریو امانوئل میلان

به گزارش وبلاگ بایجانی، ورودی سنگی گالری ویتوریو امانوئل، بازار قدیمی در بخش شمالی میدان دلدوئومو شهر میلان در ایتالیا مورد حمله گرافیتی کارها نهاده شد.

حمله به گالری ویتوریو امانوئل میلان

به گزارش وبلاگ بایجانی به نقل از رویترز، ویدئو منتشر شده در فضای مجازی سه جوان را نشان می دهد که بخش بالایی ورودی گالری ویتوریو امانوئل در شهر میلان ایتالیا را که یک بنای متعلق به قرن نوزدهم میلادی است، با یک نقاشی گرافیتی بزرگ هدف قرار می دهند.

پلیس محلی اعلام نمود: این گروه حوالی ساعت 10:20 شب دیده شدند، اما قبل از این که ماموران بتوانند این افراد را دستگیر نمایند، ناپدید شدند و تحقیقات برای شناسایی این گروه و ارزیابی نحوه دسترسی آن ها به بالای نمای این بنا در جریان است.

به نظر می رسد این اقدام خرابکارانه کار گرافیتی کاران باشد تا گروه های با انگیزه سیاسی یا معترضان محیط زیست که در ماه های اخیر موزه ها و گنجینه های معماری ایتالیا را هدف قرار داده اند.

گالری ویتوریو امانوئل نام بازاری است در بخش شمالی میدان دلدوئومو و یکی از مراکز مد در ایتالیا به شمار می آید. این بازار در بین مردم میلان به گالریا معروفیت دارد.

نام این بازار به افتخار ویکتور امانوئل دوم نخستین پادشاه ایتالیای یکپارچه نام گذاری شده است. طراحی آن در سال 1861 از طریق ژوزپه منگونی انجام شد و ساختمان بین سال های 1865 و 1877 ساخته شد. بازار به سبک نئوکلاسیک نزدیک به باروک ساخته شده است.

لازم به ذکر است، گالری ویتوریو امانوئل (به ایتالیایی: Galleria Vittorio Emanuele II) نام بازاری است در بخش شمالی میدان دلدوئومو و یکی از مراکز مد در ایتالیا است. این بازار در بین مردم میلان به گالریا معروفیت دارد. نام این بازار به افتخار ویکتور امانوئل دوم نخستین پادشاه ایتالیای یکپارچه نام گذاری شده است.

منبع: دنیای سفر

به "حمله به گالری ویتوریو امانوئل میلان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله به گالری ویتوریو امانوئل میلان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید