تهیه مسکن کارگری از اولویت های جامعه کارفرمایان استان یزد است

به گزارش وبلاگ بایجانی، خبرنگاران/یزد سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با بیان این که بخش قابل توجهی از حقوق و دستمزد کارگران برای اجاره بها صرف می شود، تهیه مسکن کارگری را از اولویت های جامعه کارفرمایان استان خواند.

تهیه مسکن کارگری از اولویت های جامعه کارفرمایان استان یزد است

عماد تشکری در دیدار با سیدعلی عزالدینی مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی و علی اکبر حجت رئیس کانون کارفرمایان استان یزد بر توجه بیشتر به قشر زحمتکش کارگری استان تاکید کرد و گفت: جامعه کارگری استان همواره نقش موثری در پیشبرد اهداف اقتصادی جامعه داشته و باید سعی کنیم مسائل پیش روی این جامعه را در حد امکان برطرف سازیم.

وی مسکن را مهمترین دغدغه کارگران دانست و اظهار کرد: بخش قابل توجهی از حقوق و دستمزد کارگران برای اجاره بها صرف می شود و تهیه مسکن کارگری از اولویت های جامعه کارفرمایان استان یزد محسوب می شود.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان شرح داد: این اداره کل آمادگی دارد تا در حل مشکل زمین برای ساخت مسکن کارگری همکاری های لازم را بعمل آورد.

وی گفت: خوشبختانه نگاه مثبتی برای تهیه مسکن کارگری از طرف کارفرمایان وجود دارد و دغدغه چندین ساله کارفرمایان استان است که در صورت تامین زمین ساخت مسکن هم پیگیری می شود.

به گزارش وبلاگ بایجانی و به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، تشکری در پایان گفت: استان یزد در ثبت نام از کارگران متقاضی تهیه مسکن جزو پیش قراولان کشور محسوب می شود که امیدواریم به زودی طرح ساخت مسکن کارگری در استان کلید بخورد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تهیه مسکن کارگری از اولویت های جامعه کارفرمایان استان یزد است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تهیه مسکن کارگری از اولویت های جامعه کارفرمایان استان یزد است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید