تبدیل مرسدس بنز به یک وانت آفرود شگفت انگیز

به گزارش وبلاگ بایجانی، پیکاپ جی واگن خودرویی مناسب برای انجام سفر های ماجراجویانه در روز های تعطیل و آخر هفته است.

تبدیل مرسدس بنز به یک وانت آفرود شگفت انگیز

به گزارش همشهری آنلاین و به نقل از نیو اطلس، پیت 26 موتوراسپرتز (Pit26 Motorsports) کمپانی سفارشی ساز کلاس G مرسدس بنز مستقر در کالیفرنیا، خودرویی ساخته و آن را قوی ترین پیکاپ آفرود خود نامیده است. این کمپانی خودروی مرسدس بنز 4 در 4 را به یک پیکاپ کشیده با عمر بالای سواری تبدیل می نماید که کاملا برای سفر های یک شبانه روزی ماجراجویانه مناسب است. این پیکاپ مانند یک وانت برابوس است که فقط برای آمریکا ساخته شده است.

پیت 26 این ساختار خاص را برای دوستداران زندگی در فضای باز که در پی سفر به همه جا از سواحل دور افتاده تا قله های مرتفع هستند، توسعه داده است. این پروژه با یک مرسدس AMG G63 نو شروع شد. فضای داخلی لوکس این خودرو دست نخورده باقی ماند، اما بیرون آن از نقاط تماس تایر به زمین گرفته تا بالای سقف، دست خوش تغییرات زیادی شد.

همانطور که از نگاه اول معین است، Pit 26 از ترفند همواره محبوب محور های پورتال استفاده می نماید تا G63 را تقریبا 15 سانتی متر از سطح زمین بلندتر کند. به منظور پیشگیری از آسیب به زیر بدنه این پیکاپ در صورت برخورد به اشیاء بلند در طول مسیر، یک بسته محافظ به زیر بدنه این خودرو افزوده شده است.

بسته به زاویه ای که از آن نگاه می کنید، چیزی که ممکن است در نگاه اول معین باشد یا معین به نظر نرسد، این است که Pit26 فاصله بین دو محور را نزدیک به 51 سانتی متر افزایش داده است که این باعث تثبیت تخت کوچک وانت که دقیقا پشت این پیکاپ چهار در قرار گرفته، شده است. بالاتر از این تخت در فضای پشت وانت دو میله عریض محافظ دوچرخه پیچ می گردد، که بعلاوه برای نگه داشتن ابزار های تجاری مانند بیل، اره برقی و تخته های کششی استفاده می گردد.

جلوی قفسه ای که در سقف این خودرو قرارگرفته نیز با دوجین لامپ کمکی KC Hi-Lite تزئین شده است که سیل نور را در تاریک ترین پس زمینه های خارج از جاده ارائه می نماید.

منبع: فرارو

به "تبدیل مرسدس بنز به یک وانت آفرود شگفت انگیز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تبدیل مرسدس بنز به یک وانت آفرود شگفت انگیز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید