برترین و زیباترین مجسمه های جهان که باید ببینید

به گزارش وبلاگ بایجانی، وقتی در خصوص مجسمه ها صحبت می گردد، در فکر مردم موزه ها متبادر می گردد. این در حالی است که در بعضی پارک ها مجسمه های کوچک یا غول پیکری ساخته شده اند که ارزش هنری بالا و هواداران زیادی دارند.

برترین و زیباترین مجسمه های جهان که باید ببینید

به گزارش وبلاگ بایجانی به نقل از مجله مهر: لیستی از پارک های اطراف جهان را جمع آوری نموده ایم که صندلی بعضی از عجیب و غریب ترین مجسمه ها هستند. از مردی که نوزادان را به هوا پرتاب می نماید تا المان های داستان هزار و یک شب که بوسیله میلیون ها تن شن و ماسه ساخته شده اند.

همه دست به دست در عرشه

در اقامتگاه سفر دریایی خورشید واقع در کره جنوبی، گردشگران می توانند لذت یک سفر دریایی را در خشکی تجربه نمایند. در هتلی که به شکل کشتی و در میزان های واقعی بر لب صخره مشرف به دریا ساخته شده، می توانید باغی از مجسمه ها را پیدا کنید.

اثر شاخص هنری که در این محل وجود دارد، یک جفت دست غول پیکر است که دستان برکت نام دارد و با قرار گرفتن رو به سوی دریا، هر روز خورشید را در بر می گیرند.

زیر دریا

اگر در مکزیک به زیر آب های واقع در کانکن شیرجه بروید، پارک موزه ای از 450 مجسمه دائمی با میزان های طبیعی را خواهید دید که به وسیله جیسون تیلور ساخته شده اند. این پارک واقع در زیر آب، ساختاری صخره ای را پدید آورده که برای زندگی مرجان ها هم مناسب است و سبب جلب غواصان به این محل می شود.

یکی از عجایب کویری

شما با 35 هزار تن ماسه و شن، 70 نفر مجسمه ساز و مکانی به مساحت 5 زمین فوتبال چه می توانید بکنید؟ شرکتی در کویت با این امکانات، عظیمترین مجسمه شنی جهان را در پارکی ساحلی ظرف مدت 9 هفته ساخته است. این مجسمه عظیم ترکیبی از عناصر داستان هزار و یک می باشد.

هنر در پارک

کشور نروژ به گردشگرانی که به تماشاش می آیند، تماشا عظیمترین مجسمه پارکی در جهان را که تنها بوسیله یک نفر ساخته شده، پیشنهاد می دهد. این مجسمه به نام مردی که نوزادان را پرتاب می نماید، یکی از جاذبه های مهم گردشگری نروژ بوده و در پارک ویجلند اسلو ساخته شده است.

چهره ها

در پارکِ مجسمه های عظیم سنگی در کره جنوبی می توانید مجسمه مشهورترین و بعلاوه بدنام ترین انسان های جهان را ببینید. این پارک که در مسافت کوتاهی از سئول واقع شده، پر از مجسمه انسان هاست. از فیدل کاسترو گرفته تا آبراهام لینکلن تا پیامبرانی الهی مانند حضرت مسیح موجود است.

موسس پارک می گوید مکانی را ساخته تا یاد عظیمترین رهبران سیاسی، نویسندگان، دانشمندان، فیلسوفان و هنرمندان جهان را از 180 کشور جهان گرامی بدارد.

غرور ملی کلمبیا

پارک جیم دوکی در کلمبیا، شامل نمادهای فرهنگ جهانی و ملی این کشور است. این پارک به نام خلبانی کلمبیایی که مسیرهای بین المللی را به سوی این کشور گشود، نامگذاری شده و به شما اجازه می دهد در میان بنای کپی شده تاج محل، ماکت عظیم سایت باستان شناسی سان آگوستین، نقشه ای عظیم از کلمبیا، نماهایی از عجایب 7گانه جهان، نمادهایی از کمدی الهی دانته، و موزه ای شامل 700 مجسمه به کنجکاوی بپردازید.

این مجسمه ها بازگو نماینده تاریخ بشریت اند و گردشگران می توانند با قطاری که به دور پارک می شود، دیدی پانوراما نسبت به همه این مجسمه ها داشته باشند.

منبع: آلامتو

به "برترین و زیباترین مجسمه های جهان که باید ببینید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برترین و زیباترین مجسمه های جهان که باید ببینید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید