افزایش تسهیلات اشتغالزایی به وسیله گل گهر در تفاهم با بنیاد برکت

به گزارش وبلاگ بایجانی، شرکت معدنی وصنعتی گل گهر و بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) به منظور اعطای تسهیلات اشتغالزایی برای حمایت از راه اندازی کسب و کارهای خردوخانگی در شهرستان های سیرجان و بردسیر،تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

افزایش تسهیلات اشتغالزایی به وسیله گل گهر در تفاهم با بنیاد برکت

به گزارش وبلاگ بایجانی کرمان ؛ مدیرعامل شرکت گل گهر در اینباره گفت:گل گهر در عمل به مسئولیت های اجتماعی ودر خدمت به مردم شهرستان های سیرجان و بردسیر به اسم تعیین مالی این دو شهرستان،پرداخت تسهیلات اشتغالزایی در قالب2هزار فقره تسهیلات با شبکه اجتماعی رسالت را اخیرا شروع کرد.

وی ادامه داد:اکنون در اقدامی دیگر در قالب تفاهم نامه همکاری با بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)،با تأمین اعتباری معادل1200میلیارد ریال، پرداخت2500فقره تسهیلات اشتغالزایی در این دو شهرستان را در دستور کار دارد.

ایمان عتیقی،هدف اصلی این تفاهم را اجرای سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی و توانمندسازی مالی و اجتماعی بااولویت کسب و کارهای خرد و خانگی برشمردو اظهار امیدواری کرد با پرداخت مجموع4500 فقره تسهیلات از محل منابع گل گهر در بانک رسالت و تفاهم نامه بنیاد برکت شاهد رونق مالی وبهبود شرایط معیشت خانوارهای ساکن در منطقه ها کمتر پیشرفته سیرجان و بردسیر باشیم.

مدیرعامل بنیاد برکت هم با اشاره به فعالیت های بنیاد برکت در حوزه اشتغال زایی دراستان کرمان گفت:50 مجری و تسهیل گر بنیاد که در زمینه شناسایی متقاضیان اشتغال و ایجاد فرصت های کسب و کار در منطقه ها روستایی و محروم استان کرمان فعال هستند،اجراو عملیاتی کردن طرح های اشتغال زایی اجتماع محور پیش بینی شده در این تفاهم را هم پیگیری خواهند کرد.

امیرحسین مدنی،اضافه کرد:مدت تفاهم نامه اشتغال زایی درمنطقه ها محروم و روستایی شهرهای سیرجان و بردسیر سه سال است و مشاغل مورد نظر هم با توجه به پتانسیل ها و مزیت های نسبی هر منطقه ایجاد خواهند شد.

لازم به ذکر است بر اساس این تفاهم نامه،2500فقره تسهیلات اشتغالزایی تاسقف500میلیون ریال(به ازای هرشغل) باکارمزد4درصدوبازپرداخت 60ماهه درشهرستان های سیرجان و بردسیرازطریق صندوق کارآفرینی امید پرداخت می گردد.

منبع: جام جم آنلاین

به "افزایش تسهیلات اشتغالزایی به وسیله گل گهر در تفاهم با بنیاد برکت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش تسهیلات اشتغالزایی به وسیله گل گهر در تفاهم با بنیاد برکت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید