پیام سازمان اوقاف و امور خیریه به مناسبت فرا رسیدن نهم دی؛ روز بصیرت و میثاق امت با ولایت

به گزارش وبلاگ بایجانی، سازمان اوقاف و امور خیریه در پیامی ضمن گرامی داشت سالروز حماسه نهم دی 1388 و روز بصیرت و میثاق امت با ولایت، بر لزوم ادامه آرمانهای اصیل شهدا و انقلاب اسلامی تاکید کرد.

پیام سازمان اوقاف و امور خیریه به مناسبت فرا رسیدن نهم دی؛ روز بصیرت و میثاق امت با ولایت

به گزارش وبلاگ بایجانی، در این پیام آمده است:

روز نهم دی ماه سال 1388 روز بسیار مهمی در تقویم انقلاب اسلامی محسوب می شود؛ روزی که ماهیت آن با دیگر روزهای مهم تاریخ پر فراز و نشیب انقلاب تفاوتی ویژه و اساسی دارد.

در این بزنگاه تاریخی بود که در سرمای دی ماه هیچ سری درگریبان فرو نماند و مردمان این مرز و بوم به تٲسی از ولایت فقیه با نور بصیرت خویش سره را از ناسره تمییز دادند و هجمه های روزافرون غبار فتنه که از باد آرزوهای کشورهای بیگانه و دشمنان قسم خورده انقلاب برخاسته و جان گرفته بود، برای همیشه فرو نشاندند.

به برکت همین روزهای مهم و پشتوانه عظیم مردمی است که امروز انقلاب اسلامی در شدیدترین تحریم های اقتصادی تاریخ همچنان قدبرافراشته و سرافراز و سربلند گام دوم خویش را بلندتر و محکم تر از گذشته برمی دارد.

سازمان اوقاف و امور خیریه ضمن گرامی داشت سالروز حماسه نهم دی 1388 و روز بصیرت و میثاق امت با ولایت، بر لزوم استدامه آرمانهای اصیل شهدا و انقلاب اسلامی تاکید می کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "پیام سازمان اوقاف و امور خیریه به مناسبت فرا رسیدن نهم دی؛ روز بصیرت و میثاق امت با ولایت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیام سازمان اوقاف و امور خیریه به مناسبت فرا رسیدن نهم دی؛ روز بصیرت و میثاق امت با ولایت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید