همه دستگاه های کهگیلویه و بویراحمد موظفند برای کارهای خود پیوست فرهنگی داشته باشند

به گزارش وبلاگ بایجانی، خبرنگاران/کهگیلویه و بویراحمد استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: همه دستگاه های استان موظفند برای کار خود پیوست فرهنگی داشته باشند.

همه دستگاه های کهگیلویه و بویراحمد موظفند برای کارهای خود پیوست فرهنگی داشته باشند

سید علی احمد زاده در اجلاسیه شورای فرهنگ عمومی استان ضمن ابراز نگرانی رتبه اول استان کهگیلویه و بویراحمد در زمینه خودکشی در بین استان های کشور اضافه نمود: در برخی از مسائل از جمله مسائل اجتماعی دچار مشکل هستیم و باید برای برطرف آنها روی مسائل فرهنگی بیشتر کار کنیم.

وی اظهار کرد: فرهنگ زیربنای همه بخش های دیگر بوده و از طریق فرهنگ حوزه های اجتماعی و مالی استحکام پیدا می نماید.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: همه دستگاه های استان موظفند برای کار خود پیوست فرهنگی داشته باشند اگر قرار است رونقی ایجاد گردد باید جنبه های فرهنگی آن را نیز در نظر بگیریم.

احمد زاده توضیح داد: ضروری است به فرهنگ توجه بیشتری گردد و خوشحالیم که حرکت های فرهنگی مردم نهاد در استان انجام می گردد.

وی ادامه داد: در برخی از مسائل از جمله مسائل اجتماعی دچار مشکل هستیم و باید برای برطرف آنها روی مسائل فرهنگی بیشتر کار کنیم.

به گزارش وبلاگ بایجانی، استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان نمود: باید گفتمان مردمی فراگیر در استان داشته باشیم تا با فرهنگ دینی آشنایی بیشتری پیدا گردد و ائمه آدینه روی این موضوع کار نمایند تا این آسیب اجتماعی مرگبار در استان برچیده گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "همه دستگاه های کهگیلویه و بویراحمد موظفند برای کارهای خود پیوست فرهنگی داشته باشند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همه دستگاه های کهگیلویه و بویراحمد موظفند برای کارهای خود پیوست فرهنگی داشته باشند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید