دومین مرحله واریز وجه برای تغییردهندگان به سایپا آغاز شد

به گزارش وبلاگ بایجانی، برای دومین بار برای متقاضیانی که در مرحله اول فروش یکپارچه خودروها، نوع خودرو مورد درخواست خود را از سایر خودروسازان به محصولات گروه سایپا تغییر داده و نوبت تحویل در پاییز 1402 دریافت کرده اند، امکان واریز وجه فراهم شده است.

دومین مرحله واریز وجه برای تغییردهندگان به سایپا آغاز شد

به گزارش ایسنا، متقاضیانی که در مرحله نخست فروش یکپارچه خودرو ها در اردیبهشت ماه سال جاری، سفارش درخواست خرید خودرو خود را از سایر خودروسازان به محصولات گروه سایپا تغییر داده اند و درخواست تحویل خودرو آن ها با اولویت پاییز سال 1402 تایید و از سوی گروه سایپا روز گذشته (چهارشنبه 24 خرداد ماه) پیامک دریافت کرده اند، می توانند برای ادامه فرآیند ثبت نام و واریز وجه اقدام کنند.

سایپا در اطلاعیه خود اعلام کرده برای این دست مشتریان مذکور، علاوه بر امکان واریز وجه و ثبت نام خودروی اشاره شده در این بخشنامه، امکان واریز وجه برای خودروی کوییک S در قالب طرح پیش فروش برای تحویل در هفته چهارم آذر ماه سال جاری با مبلغ پیش پرداخت 134 میلیون و 400 هزار تومان، مطابق جدول زیر فراهم شده است.

متقاضیانی حائز شرایط که پیامک واریز وجه در تاریخ 1402/03/24 از طریق گروه سایپا دریافت کرده اند، از روز گذشته برایشان این امکان فراهم شده که با مراجعه به سایت فروش اینترنتی به آدرس saipa.iranecar.com، نسبت به واریز وجه و تکمیل ثبت نام خودروی پیشنهادی اقدام کنند.

منبع: فرارو

به "دومین مرحله واریز وجه برای تغییردهندگان به سایپا آغاز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دومین مرحله واریز وجه برای تغییردهندگان به سایپا آغاز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید