با این وسایل، خانه کوچک خود را بی نظیر کنید

به گزارش وبلاگ بایجانی، یکی از بزرگ ترین دغدغه ها در چیدمان خانه های کوچک، جا دادن وسایل ضروری و در عین حال منظم بودن فضای خانه است.

با این وسایل، خانه کوچک خود را بی نظیر کنید

امروزه وسایل و مبلمان خانه ها طوری طراحی شده اند که با فضای آپارتمان های کوچک امروزی تطبیق پیدا نموده اند. در این مطلب از وبلاگ بایجانی به معرفی وسایل مناسب برای دکور خانه کوچک می پردازیم.

وسایل مناسب برای دکور خانه کوچک

یکی از راه چاره های مناسب برای فضاهای کوچک استفاده از وسایل چندمنظوره است. برای آشنایی با بعضی از وسایل چند منظوره، با ما همراه باشید.

مبل تختواب شو

یکی از وسایل چند منظوره مبل تختخواب شو است. مبل تختخواب شو کاناپه ای است که می توان به راحتی با تغییری در اجزایش آن را به تختخواب تبدیل کرد. این تختخواب وسیله ای ایده آل برای فضاهای کوچک است. این نوع مبل برای خانه های کوچک و آپارتمان های تک خوابه که اتاق مهمان ندارند بسیار مناسب است. شما با خیال راحت می توانید از مهمان خود پذیرایی کنید.

مبل مدولار

اگر از افرادی هستید که فرم ثابت مبلمان برایتان خسته کننده است می توانید از این نوع مبلمان بهره ببرید. چرا که می توانند به حالت های مختلف تغییر شکل دهند و شما با توجه به نشستن خود آن ها را تنظیم نموده و بچینید. به طور مثال یک نمونه از این مبل ، طوری طراحی شده اند که می توانند از بین کاناپه دونفره تا مبلمانی شش نفره متغیر باشند. در نتیجه شما با توجه به تعداد افراد و مهمانان خود این مبل را باز نموده و جایگاه های آن را تنظیم کنید. در این صورت چیدمانی متفاوت را با این نوع مبل تجربه کنید.

میزهای تاشو از وسایل مناسب برای دکور خانه کوچک

یکی دیگر از وسایل چندمنظوره میز تاشو است. میز تاشو انواع مختلفی دارد. می تواند یک میز با پایه ها و سطح تاشو باشد که جای کمی را در زمانی که بلااستفاده است در گوشه اتاقتان بگیرد. یا می تواند یک میزی باشد که روی دیوار واقع شده است و زمانی که نیاز دارید می توانید آن را باز نموده و پایه هایش را روی زمین بگذارید و از آن بهره ببرید. میز تاشو که روی دیوار نصب می گردد در واقع مانند یک قاب عکس تزئینی روی دیوار اتاق عمل می نماید و شما می توانید با توجه به سلیقه خود از عکس های زیبایی برای آن بهره ببرید.

جایگاه عثمانی چند قسمتی

زمانی که در خانه ای کوچک زندگی می کنید یا در محل کار خود فضای بزرگی برای گذاشتن مبلمان ندارید، جایگاه عثمانی چندقسمتی پیشنهاد مناسبی برای شما است. می توانید در زمان هایی که تعداد افراد زیاد می گردد از آن ها بهره ببرید. جایگاه عثمانی در واقع همان پاف است که علاوه بر نشستن بر روی آن مانند یک صندوقچه کاربرد داشته و داخل آن می توان وسایل مختلفی را قرار داد. برای اینکه چیدمان زیباتری در منزل خود داشته باشید به مطلب زیباترین مدل مبل در دکور منزل شما سر بزنید.

وسایل چندمنظوره، با قابلیت تغییر میزان از وسایل مناسب برای دکور خانه کوچک

اگر شما بچه کوچک دارید و می دانید که با بزرگ شدن او باید مبلمان اتاق هم تعویض شوند تا متناسب با سن او باشند. برترین راه چاره برای این مسئله استفاده از تختخواب چندمنظوره و قابل تغییر است. منظور از تخت قابل تغییر؛ تختی است که به میزان های مختلف قابل تغییر است و شما با یکبار صرف هزینه برای این تخت، با بزرگ شدن کودک خود نگرانی برای تعویض تخت او و صرف هزینه اضافی ندارید.

کشوهای پلکانی

این نوع کمد یا کشوها به شکل پلکانی هستند و به عنوان یک وسیله چند منظوره می تواند به عنوان پله مورداستفاده قرار بگیرند و در عین حال کشوهایی برای گذاشتن وسایل مختلف دارند. اگر از این وسیله به عنوان پله استفاده نمی کنید می توانید روی آن وسایل تزئینی بگذارید. این کمد برای خانه هایی که طبقه دوم یا اتاق زیرشیروانی دارند بسیار مناسب است.

پیشنهاد مطالعه: مطلب فضاهای خالی خانه خود را اینگونه پر کنید را بخوانید.

منبع: پیام دلتا

به "با این وسایل، خانه کوچک خود را بی نظیر کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با این وسایل، خانه کوچک خود را بی نظیر کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید