وقتی WWE کوین آونز را به سث رالینز و رومن رینز ترجیح داد!

به گزارش وبلاگ بایجانی، بعد از این که قهرمان وقت عنوان یونیورسال، فین بلر مصدوم شد، WWE کوین آونز را به رومن رینز و سث رالینز برای کسب عنوان یونیورسال ترجیح داد.

وقتی WWE کوین آونز را به سث رالینز و رومن رینز ترجیح داد!

طرفداری | فین بلر، پیش از مصدوم شدن، با شکست سث رالینز در سامراسلم 2016 به اولین قهرمان عنوان یونیورسال تبدیل شد. با این وجود، به دلیلی مصدومیتی که در این ملاقات برای وی پیش آمد، او چندین ماه خانه نشین شد. یک بازی Fatal 4 way در راو 29 آگوست همان سال برگزار گردید تا قهرمان نو عنوان یونیورسال معرفی گردد. در این ملاقات کوین آونز با یاری تریپل اچ توانست به پیروزی برد. به تازگی در مصاحبه ای با TNT Sports کوین آونز با بیان این که کمپانی هنوز نمی خواست عنوان قهرمانی را به رینز بدهد و رالینز نیز پیش تر به قهرمانی دنیا رسیده بود، مدعی شد که در زمان مناسب در مکان مناسب حضور داشته است.

من همواره سعی می کنم تا جایی که بتوانم به مسائل دیدی واقع گرایانه داشته باشم و همان طور که گفتم در زمان مناسب، در مکان مناسب بودن حقیقت ماجراست. قهرمان یونیورسال فین بلر مصدوم شد، سث مدتی را قهرمان بوده و رومن هنوز نمی توانست قهرمان گردد. من در زمان مناسب در مکان مناسب بودم. بار ها و بار ها برای من پیش آمده است. من به خودم اعتبار می دهم که در زمان مناسب در همان جایی که باید حضور داشتم.

این آخرین قهرمانی دنیا کوین آونز بود

بعد از تبدیل شدن به دومین قهرمان عنوان یونیورسال تاریخ، کی او آن را در 5 مارچ 2017 به گلدبرگ واگذار کرد. او از آن به بعد دیگر هرگز رنگ قهرمانی دنیا را ندید.

منبع: فرارو

به "وقتی WWE کوین آونز را به سث رالینز و رومن رینز ترجیح داد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وقتی WWE کوین آونز را به سث رالینز و رومن رینز ترجیح داد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید