مبلغ دریافتی جونیور از پرسپولیس مشخص شد

به گزارش وبلاگ بایجانی، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس مبلغ دریافتی جونیور براندائو را اعلام کرد.

مبلغ دریافتی جونیور از پرسپولیس مشخص شد

به گزارش ، به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، محمد حسن انصاری فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در گفت وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس ضمن اعلام این خبر گفت: حدود یکماه قبل گابریل کالدرون رسما به ما در جلساتی که به اتفاق پیروانی داشتیم اعلام داشت که باشگاه می تواند با جونیور براندائو فسخ کند. البته ایجنت ایرانی ایشان هم کمی زودتر به حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه گفته بودند که امکان فسخ وجود دارد. جونیور امروز با دریافت صد و دو هزار دلار قرارداد خود را فسخ کرد و امیدواریم که بتوانیم با نظر کادر فنی بازیکن خارجی خوبی جذب کنیم.

مذاکرات از آن موقع آغاز شد و طی این مدت جلساتی بین ما و مدیر برنامه های ایرانی در گفت وگو هایی با ایجنت برزیلی شان انجام شد. توافق نامه هم تنظیم شد و مدام هم با حسینی و خواجه وند و قدوسی مدیران بین الملل، حقوقی و روابط عمومی باشگاه با نمایندگان جونیور و مسئولان بخش ها و کمیته های باشگاه لوگودورتس در ارتباط بودیم و نهایتا این قرارداد اقاله شد و باشگاه پرسپولیس به همکاری خود با این بازیکن خاتمه داد و بازیکن به باشگاه بلغاری هم این موضوع را اعلام و تاکید کرد بر اساس این توافق ادعایی تا پایان مدت قرارداد با پرسپولیس نسبت به آن ها نیز ندارد.

انصاری فرد گفت: از تلاش های مدیران بخش های مختلف باشگاه و باشگاه بلغاری تشکر می کنم. نمایندگان جونیور و خود این بازیکن هم حسن نیت داشتند و تلاش آن ها بر اقاله با تعامل همه جانبه و یک رقم معقول بود. فارغ از عملکرد بازیکن باید بگویم جونیور بازیکن اخلاق مداری بود. او هنگام خداحافظی چند بار کلمه ببخشید را تکرار کرد و دنبال این نبود که کل مبالغ قرارداد خود را بگیرد و یا دریافتی بیشتر از مدت زمان حضور خود داشته باشد.

جونیور رفتاری همچون برخی خارجی های تیم که در گذشته به رغم عملکرد نامطلوب دنبال دردسر تراشی و شکایت و یا فسخ یکطرفه بودند نبود و حق و حقوق خود تا به امروز را دریافت کرد و آقای پاشا مدیریت ذیحسابی باشگاه هم به ما گزارش داد که جونیور حتی مبالغی کمتر از میزان دریافتی خود تا امروز دریافت و فسخ را امضا کرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "مبلغ دریافتی جونیور از پرسپولیس مشخص شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مبلغ دریافتی جونیور از پرسپولیس مشخص شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید