دومین گردهمایی سازندگان و طراحان منطقه یک برگزار می گردد

به گزارش وبلاگ بایجانی، دومین گردهمایی سازندگان و طراحان منطقه یک با موضوع ایمن با همکاری سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، شهرداری منطقه یک و مجتمع رسانه ای راه و ساختمان در سالگرد حادثه پلاسکو در مرکز همایش های بین المللی رایزن برگزار می گردد.

دومین گردهمایی سازندگان و طراحان منطقه یک برگزار می گردد

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک بهمن اصغری معاون شهرسازی و معماری شهرداری این منطقه با بیان خبر فوق گفت: 30 دیماه 1399، مطابق با چهارمین سالگرد حادثه پلاسکو، شهرداری منطقه یک میزبان دومین گردهمایی سازندگلن و طراحان منطقه یک تهران به مدت دو روز خواهد بود

او توضیح داد: با توجه به استقبال گسترده از اولین گردهمایی طراحان و سازندگان که دی ماه سال گذشته برگزار گردید این گردهمایی روز 30دی و اول بهمن ماه در مرکز همایش های بین المللی رایزن برگزار می گردد که در این دوره نیز فعالان حوزه صنعت ساختمان مخاطب اصلی این برنامه خواهند بود.

او اضافه نمود: این رویداد شامل نمایشگاه تخصصی فناوری ها، تولیدات و تجهیزات نوین ایمنی ساختمان، پنل های های تخصصی با موضوع اصول ایمنی در معماری و جلسات پرسش و پاسخ با موضوع تحلیل و آنالیز ضوابط و دستورالعمل های سازمان آتش نشانی و کارگاه های آموزشی است که با حضور سازندگان، کارفرمایان و معماران منطقه یک و مدیران شهری برگزار خواهد شد.

اصغری توضیح داد: محورهای رویداد شامل مطالعه و آنالیز جنبه های طراحی معماری به منظور جلوگیری از گسترش آثار آتش سوزی، آنالیز مبحث سوم مقررات ملی ساختمان، معرفی مصالح نوین با مقاومت بالا، سیستم های هوشمند اعلام حریق، مدیریت دود، محافظت سازه در برابر حریق و... خواهد بود.

در روز اول این رویداد، 30 دی ماه ساعت 14، مهدی داوری؛ رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، محمد سالاری؛ رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران، محمد شکرچی زاده؛ رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، عبدالرضا گلپایگانی؛ معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران، زهرا صدراعظم نوری؛ رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران و سید حمید موسوی؛ شهردار منطقه یک تهران، حضور یافته و به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت.

منبع: خبرگزاری آریا

به "دومین گردهمایی سازندگان و طراحان منطقه یک برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دومین گردهمایی سازندگان و طراحان منطقه یک برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید